  • Mfr # TFP102FH15X052SM
  • Zoro # G404494051
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH15X052SM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
52"