  • Mfr # TFP102FH15X078SM
  • Zoro # G704502289
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X078SM
Width
15"
Height
78"