  • Mfr # TFP102FH18X046SM
  • Zoro # G004507939
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X046SM
Width
18"
Height
46"