  • Mfr # TFP101RPF12X048AN
  • Zoro # G204549081
Width
12"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X048AN
Width
12"
Height
48"