  • Mfr # TFP101RPF12X080AN
  • Zoro # G704545491
Width
12"
Color
Antigua
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X080AN
Width
12"
Height
80"