  • Mfr # TFP101RPF18X056AN
  • Zoro # G304552257
Width
18"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X056AN
Width
18"
Height
56"