  • Mfr # TFP101RPF12X028BL
  • Zoro # G204548961
Width
12"
Color
Black
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X028BL
Width
12"
Height
28"