  • Mfr # TFP101RPF12X050BL
  • Zoro # G504550336
Width
12"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X050BL
Width
12"
Height
50"