  • Mfr # TFP101RPF12X071BL
  • Zoro # G704551720
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF12X071BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
71"