  • Mfr # TFP101RPF15X078BL
  • Zoro # G904543204
Width
15"
Color
Black
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X078BL
Width
15"
Height
78"