  • Mfr # TFP101RPF18X074BL
  • Zoro # G104551542
Width
18"
Color
Black
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X074BL
Width
18"
Height
74"