  • Mfr # TFP101RPF18X029BT
  • Zoro # G704547136
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X029BT
Width
18"
Height
29"