  • Mfr # TFP101RPF15X039CL
  • Zoro # G604542781
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X039CL
Width
15"
Height
39"