  • Mfr # TFP101RPF18X069CL
  • Zoro # G404548938
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X069CL
Width
18"
Height
69"