  • Mfr # TFP101RPF12X046BR
  • Zoro # G104547743
Width
12"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X046BR
Width
12"
Height
46"