  • Mfr # TFP101RPF12X050BR
  • Zoro # G004550423
Width
12"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X050BR
Width
12"
Height
50"