  • Mfr # TFP101RPF12X073BR
  • Zoro # G604540978
Width
12"
Color
Fire Red
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X073BR
Width
12"
Height
73"