  • Mfr # TFP101RPF15X028BR
  • Zoro # G704547990
Width
15"
Color
Fire Red
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X028BR
Width
15"
Height
28"