  • Mfr # TFP101RPF15X048BR
  • Zoro # G104548443
Width
15"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X048BR
Width
15"
Height
48"