  • Mfr # TFP101RPF15X056BR
  • Zoro # G504541068
Width
15"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X056BR
Width
15"
Height
56"