  • Mfr # TFP101RPF15X062BR
  • Zoro # G504545141
Width
15"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X062BR
Width
15"
Height
62"