  • Mfr # TFP101RPF15X079BR
  • Zoro # G204543850
Width
15"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X079BR
Width
15"
Height
79"