  • Mfr # TFP101RPF12X071LP
  • Zoro # G004551895
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X071LP
Width
12"
Height
71"