  • Mfr # TFP101RPF15X073LP
  • Zoro # G604552124
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X073LP
Width
15"
Height
73"