  • Mfr # TFP101RPF18X072LP
  • Zoro # G004550980
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X072LP
Width
18"
Height
72"