  • Mfr # TFP101RPF12X036MG
  • Zoro # G304542029
Width
12"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X036MG
Width
12"
Height
36"