  • Mfr # TFP101RPF12X038MG
  • Zoro # G704543473
Width
12"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X038MG
Width
12"
Height
38"