  • Mfr # TFP101RPF18X032MG
  • Zoro # G704549338
Width
18"
Color
Moss Green
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X032MG
Width
18"
Height
32"