  • Mfr # TFP101RPF18X076MG
  • Zoro # G004551796
Width
18"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X076MG
Width
18"
Height
76"