  • Mfr # TFP101RPF18X044NT
  • Zoro # G904545062
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X044NT
Width
18"
Height
44"