  • Mfr # TFP101RPF15X050CH
  • Zoro # G804549641
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X050CH
Width
15"
Height
50"