  • Mfr # TFP101RPF15X074CH
  • Zoro # G904540753
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X074CH
Width
15"
Height
74"