  • Mfr # TFP101RPF12X026SB
  • Zoro # G404547887
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X026SB
Width
12"
Height
26"