  • Mfr # TFP101RPF12X032SB
  • Zoro # G604551684
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X032SB
Width
12"
Height
32"