  • Mfr # TFP101RPF15X043SB
  • Zoro # G904545697
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF15X043SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
43"