  • Mfr # TFP101RPF12X042MR
  • Zoro # G204545595
Width
12"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X042MR
Width
12"
Height
42"