  • Mfr # TFP101RPF12X080MR
  • Zoro # G004545061
Width
12"
Color
Pepper Red
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X080MR
Width
12"
Height
80"