  • Mfr # TFP101RPF15X044MR
  • Zoro # G004546181
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X044MR
Width
15"
Height
44"