  • Mfr # TFP101RPF15X046MR
  • Zoro # G004547423
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X046MR
Width
15"
Height
46"