  • Mfr # TFP101RPF18X044MR
  • Zoro # G904545147
Width
18"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X044MR
Width
18"
Height
44"