  • Mfr # TFP101RPF18X049MR
  • Zoro # G604548066
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X049MR
Width
18"
Height
49"