  • Mfr # TFP101RPF18X060MR
  • Zoro # G704543336
Width
18"
Color
Pepper Red
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X060MR
Width
18"
Height
60"