  • Mfr # TFP101RPF18X070MR
  • Zoro # G304549653
Width
18"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X070MR
Width
18"
Height
70"