  • Mfr # TFP101RPF12X042PT
  • Zoro # G104545862
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X042PT
Width
12"
Height
42"