  • Mfr # TFP101RPF12X065PT
  • Zoro # G904548445
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF12X065PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
65"