  • Mfr # TFP101RPF12X068PT
  • Zoro # G304550277
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X068PT
Width
12"
Height
68"