  • Mfr # TFP101RPF18X080PT
  • Zoro # G504552989
Width
18"
Color
Pure Turquoise
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X080PT
Width
18"
Height
80"