  • Mfr # TFP101RPF12X044TB
  • Zoro # G304547222
Width
12"
Color
Raisin Brown
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X044TB
Width
12"
Height
44"