  • Mfr # TFP101RPF18X080TB
  • Zoro # G704552956
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X080TB
Width
18"
Height
80"