  • Mfr # TFP101RPF12X036SG
  • Zoro # G804542512
Width
12"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X036SG
Width
12"
Height
36"